FiFa13.ir
FiFa13.ir
فوتبال ایران + مسابقات آنلاین فیفا - پایان لیگ برتر ایران فصل 96-95
مسابقات آنلاین فیفا 11  تركالكی اسپورت  تركالكی نیوز 7  فقط بارسلونا  فیفا بازهای ایرانی  کوتاه کننده لینک رایگان 

به نظر شما قوی ترین تیم باشگاهی اروپا کدام تیم است ؟ (انتخاب چند گزینه نیز ممکن است)» تعداد مطالب :
» تعداد نویسندگان : 1
» بازدید امروز :
» بازدید دیروز :
» بازدید این ماه :
» بازدید ماه قبل :
» بازدید کل :
» آخرین بازدید :

» آخرین بروز رسانی :


» افراد آنلاین :
  • آخرین هفته لیگ برتر فوتبال ایران فصل 96 - 95 با انجام 8 بازی همزمان به پایان رسید و پرونده شانزدهمین دوره لیگ برتر با قهرمانی پرسپولیس و نایب قهرمانی استقلال تهران و همچنین سقوط صبای قم و ماشین سازی تبریز به لیگ دسته 1 بسته شد.


  • در مهمترین بازیهای این هفته استقلال تهران موفق شد سپاهان را در آزادی شکست دهد و رتبه دوم جدول را برای خود حتمی کند. تراکتورسازی نیز در دقیقه 94 توانست با 1 گل نفت تهران راشکست دهد اما به رتبه ای بهتر از سومی دست نیافت. ذوب آهن در اصفهان , پدیده را برد و با توجه به شکست همشهری خود , رتبه چهارم لیگ امسال را دریافت کرد و امیدوار به نتیجه فینال جام حذفی بین تراکتورسازی و نفت تهران می ماند که در صورت قهرمانی تراکتورسازی و عدم کسر سهمیه ایران در لیگ قهرمانان آسیا در سال آینده بتواند به رقابتها راه یابد.


  • در سوی دیگر جدول سیاه جامگان با پیروزی بر قهرمان لیگ یعنی پرسپولیس و با توجه به باخت صبای قم از استقلال خوزستان در لیگ برتر ماندنی شود و این صبای قم باشد که همراه ماشین سازی تبریز به لیگ دسته 1 سقوط کند. سایپا هم که خطر سقوط تهدیدش می کرد با 1 گل در هفته پایانی ماشین سازی را شکست داد و در لیگ برتر ماند.


  • پیکان تهران و گسترش فولاد تبریز دیگر تیمهای پیروز در هفته آخر لیگ بودند که نتایج آنها تغییری در بالا و پایین جدول نداشت. گسترش فولاد با 17 تساوی (نیمی از بازیهای خود) بیشترین تساوی بین 16 تیم را کسب کرد.


hafte_30

hafte30_Jadval:: مرتبط با: نتایج لیگ برتر ایران 96 - 95 ,
نویسنده : T.Titanium
تاریخ : جمعه 15 اردیبهشت 1396